Rainbow Ultima

Maximální síla pro čištění nákladních a užitkových vozidel

Nová mycí linka Rainbow Ultima je špičkovým modelem v nabídce firmy Tammermatic pro mytí nákladních a užitkových vozidel. Ve špičkové výbavě umožňuje jak kartáčové tak i bezkartáčové tlakové mytí nákladních vozidel, speciálních vozidel, traktorů a požárních vozidel. Tammermatic je s více než 3.000 prodaných mycích linek Rainbow největším evropským výrobcem mycích linek pro nákladní a užitková vozidla.

02

Optimální mytí pro komplikovaná vozidla

Rainbow Ultima je vybavená speciálním chemickým předmytím sestávajícím z oscilujících natáčejících se trysek. Ve špičkové verzi Rainbow Ultima také umožňuje mytí i u velmi komplikovaných vozidel, jako jsou například cisterny, požární vozidla a vozidla pro svoz odpadků

Vysokotlaké oscilující kopírující mytí

Užitková vozidla mají spoustu míst která jsou prakticky nedosažitelná při běžném mytí s pomocí kartáčů. Z tohoto důvodu je tlakové mytí stále více důležitější také při mytí nákladních a užitkových vozidel. Samozřejmě také tlakové mytí odstraňuje prach a další nečistoty před vlastním kartáčovým mytím, a tím zabraňuje zbytečným poškozením laku vozidel. Pro mytí běžných vozidel jsou využívány běžné trysky, ale pro tlakové mytí komplikovaných vozidel jsou používány speciální trysky „solid stream“, které umožňují větší dosah proudu vody.

Trysky Solid Stream – pro větší dosah mytí

Ploché trysky jsou ideální pro mytí na krátkou a střední vzdálenost. Pro mytí na větší vzdálenost je ale optimální používat speciální trysky „solid stream“ s maximálním dosahem proudu vody při mytí. Mycí linky Tammermatic Ultima používají pro vysoké tlaky speciální vysokotlakou sestavu 3 souběžných trysek provedení „solid stream“. Výsledkem je rovnoměrné kvalitní mytí v celkové ploše vozidla.

03

Triple pokrytí při mytí tlakovou vodou

 

 

Vodorovně se pohybující a oscilující trysky zajišťují kvalitní mytí boků vozidla. Pro špičkové mytí je každá plocha vozidla několikrát umyta paprskem vody s vícenásobným překrytím. Podobně je řešeno i mytí horní , přední a zadní části vozidla pomocí speciální kopírující střešní lišty s oscilujícími tryskami na otočné mycí liště. Toto technické řešení umožňuje kompletní talkové mytí od předního nárazníku vozidla až po zadní nárazník vozidla. Výsledkem je že vozidlo je kompletně umyto i v místech kam se při mytí nemohou dostat kartáče.

Tammermatic Ultima Olomouc

Mycí linka Tammermatic Rainbow Ultima s bočním tlakovým mytím 70 barů a se špičkovou výbavou je od 1.3.2012 v provozu v novém Volvo Truck Center Olomouc. Bližší informace na www.truckwash-ol.cz

MycĂ­ linka Tammermatic Rainbow Ultima Anexia RakovnĂ­k

MycĂ­ linka Tammermatic Rainbow Ultima RKL Opava

MycĂ­ linka Tammermatic Rainbow Ultima DP Usti nad Labem

MycĂ­ linka Tammermatic Rainbow Ultima Nikey Ostrava

Soubory ke stažení